Genital PRP

Genital PRP - Genital PRP - Vajina Estetiği

Genital Bölgede PRP Neden Uygulanır?

Orgazm Tedavisi: Klitoris, G noktası ve vajinanın duyarlı noktalarına, O shot (orgazm tedavisi) için genital PRP uygulaması yapılabilir. Yapılan çalışmalarda genital Prp uygulamalarının cinsel ilişkide uyarımı kolaylaştırdığı ve arttırdığı kanıtlanmıştır.

Genital Beyazlatma: Labia Majora (Dış dudaklara) gençleştirme ve renk açma için genital bölge PRP si uygulanabilir.

İdrar kaçırma: İdrar kaçırma tedavisine yardımcı olmak amacı ile vajina üst duvarı ile üretra (idrar borusu) arasına genital PRP uygulanabilir.

Doğum Dikiş İzi: Epizyotomi ( doğumda oluşan kesi) skarlarının düzeltilmesinde genital PRP uygulaması yapılabilir.

Vajinal Kuruluk: Vajina içine, vajinal kuruluk ve ağrılı cinsel ilişkinin azaltılması için genital PRP uygulaması yapılabilir.

Genital PRP nasıl yapılır merak ediyorsanız Youtube Videomuzu izleyebilirsiniz.

Genital PRP Fiyatı Bilgi ve Randevu almak için hemen şimdi bizlere sorabilirisiniz.

Genital PRP nedir?

Ameliyatsız genital estetik uygulamaları içinde yer alan genital PRP, genital bölge gençleştirmeye, bu bölgedeki fonksiyonları ve görünümü iyileştirmeye yarayan bir yöntemdir. Genital PRP, kök hücrelerin çoğalmasını ve “daha ​​genç” doku büyümesini sağlayan, vajina ve klitorisin üst duvarına Trombositten Zengin Plazma (PRP) enjeksiyonunu içeren bir uygulamadır.

Genital PRP sayesinde kolajen ve elastin üretimi olur böylece dokular gençleşir; bu sayede de cinsel ilişki sırasında kolay uyarılmayı sağlar. Genital PRP sayesinde Dış genital bölgede dolgunluk oluşur, hafif düzeydeki idrar kaçırma sorunu tedavi edilir, klitoristeki hassasiyet artar, orgazm olamama sorunu çözümlenebilir, vulva derisi sıkılaşır, dış genital bölgenin rengi açılır.

Genital PRP Nasıl Uygulanır?

Genital bölge PRP uygulaması ile hastanın kendisinden alınan kan, özel bir işlemden geçirilerek trombositten zengin bir plazma elde edilir. Bu plazma, içinde büyüme faktörleri ve protein içerir. Enjekte edilen ciltte de yeni hücre oluşumu ve kollojen üretimi tetiklenir. Bu durum, ciltte yenilenmeyi, gençleşmeyi ve sıkılaşmayı sağlar. Bu plazma genital bölgeye enjeksiyon yardımıyla uygulanır.

Genital bölgede PRP ağrı yapar mı?

Genital PRP işlemi ağrılı bir işlem değildir. Vücudun herhangi bir bölgesine uygulanan PRP işleminde ne kadar agrı/acı hissi var ise, jinekoloji bölgesinde hissedilende o kadardır. İşlem sonrası hasta hemen eve gidebilir. Genital bölge PRP tedavisi sonrası bir hafta ilişki yasağı dışında hiçbir kısıtlamaya gerek yoktur.

Genital PRP nereye uygulanır?

Genital PRP, iç ( Vajina ) ve dış ( Bikini ) genital bölgeye uygulanmaktadır.

Genital PRP hangi Jinekolojik durumlarda uygulanır?

Genital PRP, genital bölgeyi gençleştirir, orgazm olamama ve cinsel isteksizlik sorunlarını çözer, hafif düzeyde idrar kaçırmada etkilidir, genital bölgedeki rengi açar, bu bölgedeki kırışıklıkları giderir, sıkılaşma sağlar. Vajinal kuruluk, doğum kesisinin düzeltimesinde de kullanılır. Kısmen orgazm aşısı olarak da bilinmektedir.

Genital PRP uygulaması ne kadar sürer?

Genital PRP işlemi bir saat kadar sürmektedir. Tüm bu bir saat içinde hastadan kan alınması, kanın dönüştürülmesi, hastanın hafif sedasyonu ve enjeksiyon işlemiyle birlikte taburculuk da gerçekleştirilebilmektedir.

Genital PRP ne kadar süreyle yaptırılmalıdır?

Genital PRP, 12 – 14 aya kadar etkili bir yöntemdir. Üç hafta arayla 3-4 seans uygulanmaktadır. Genital PRP yaptıranlar yaklaşık bir sene sonra yeniden yaptırabilir.

Genital PRP, etkisini ne zaman gösterir?

Genital PRP etkinliği 1 – 3 gün sonra başlamaktadır.

Genital PRP sonrası cinsel ilişkiye girilir mi?

Genital PRP uygulaması sonrasında dört gün kadar cinsel ilişkiye girilmemelidir. Birkaç günlük cinsel ilişkiye girilmemesi dışında farklı bir cinsel yasak bulunmamaktadır.

Genital PRP sonrası ne yapılmalı?

Genital PRP uygulamasından sonra yapılan pelvik taban egzersizleri faydalı olacaktır. Pelvik taban egzersizleri, genital PRP uygulamasındaki başarıyı arttıracaktır.

Genital PRP sonrası günlük hayata dönülebilir mi?

Genital PRP İşlemi günübirlik bir işlemdir. Genital PRP işleminden sonra aynı gün günlük hayatınıza ve ya işinize dönebilirsiniz.

Genital PRP Fiyatı

Genital PRP fiyatı belirlenirken yapılacak işlemlerin sayısı önemli bir durumdur. İstanbul Genital PRP fiyatları ortalama 3 bin TL’den başlamaktadır.

Olunacak ek genital estetik işlemlerin varlığına bağlı olarak genital PRP  fiyatlarında değişkenlik gözükebilmektedir.

Genital PRP - Genital PRP - Vajina Estetiği
Fiyat ve Randevu Ara