Barbie Vajina Estetiği

Barbie Vajina Estetiği - Barbie Vajina Estetiği - Vajina Estetiği

Barbie Vajina Estetiği

Barbie vajina estetiği denilince birçok estetik işlemden ihtiyacınıza göre uygulanan kombine genital estetik operasyonudur. Barbie vajina estetiği de sık talep edilen vajina estetiği ameliyatlarındandır.

Barbie vajina estetiği olarak da bilinen genital estetik operasyonlarını sıralayacak olursak;

Vajinoplasti Cerrahi yada Lazerle Vajina daraltma

Labium Major Dolgunlaştırma ( Venus çizgisi dolgu işlemi )

Labioplasti Vajina iç dudak estetiği ve küçültülmesi

Hudoplasti Klitoris estetiği

Monsplasti Bikini bölgesi fazla yağların liposuction ile alınması

Perineoplasti Doğum dikiş estetiği

G shot dolgu

Vajina kollojen ve PRP uygulamaları (Kollajen uyarımı)

Lazerle Genital Bölge Beyazlatma

Barbie Vajina Estetiği nasıl yapılır merak ediyorsanız Youtube Videomuzu izleyebilirsiniz.

Barbie Vajina Estetiği Fiyatı Bilgi ve Randevu almak için hemen şimdi bizlere sorabilirisiniz.

Barbie Vajina Estetiği Nedir?

İlk kez Amerika Birleşik Devletleri’nde ortaya çıkmış bu estetik türü, o dönem estetik operasyon olarak sosyete arasında yaygınlaşmış ve zamanla tüm dünyaya yayılmıştır.

Barbie Doll Vagina adı ile bilinen bu genital estetik operasyon ülkemizde de sıklıkla tercih edilmektedir. Barbie vajina estetiği vajina – iç dudaklar – dış dudaklar – mons pubis ve klitorisi kapsayan en kapsamlı genital estetik operasyondur.

Barbie vajina estetiğine sadece labioplasti ( dudak estetiği ) olarak yaklaşmak doğru bir yaklaşım değildir.

Barbie Vajina Estetiği Nasıl Yapılır?

Barbie vajina estetiği temel olarak büyük ve çıkıntılı iç dudakların alındığı dış dudakların yağ dolgusu ile dolgunlaştırıldığı, klitoral kırışık katlantının küçültüldüğü, vajina giriş kısmının yakınlaştırıldığı kombine genital estetik işlemidir.

 

Barbie Vajina Estetiği ve Vajina Daraltma

Vajina girişinin açık olduğu durumlarda sadece iç ve dış dudak estetiği yapılması Barbie vajina görünümü için yeterli olmayacaktır. Barbie vajina görünümü için vajina dış dudaklarını dolgunlaştırmadan önce vajina girişinin yakınlaştırılması ve dış dudakların dolgu sonrası karşılıklı düz bir çizgi halinde birbirine değmesi sağlanmalıdır.

Sadece Labioplasti ile venus çizgisini elde etmeye çalışmak gereğinden fazla yağ dolgu kullanımına ve geçici bir barbie vajina görünümüne neden olacaktır.

Vajina daraltma işlemi gerekli olduğu durumlarda genişliğin derecesine göre lazerle yada cerrahi olarak yapılabilir.

Barbie Vajina Estetiği ve İç Dudak Estetiği

Barbie vajina estetiğinin en önemli kısmı şüphesiz büyük ve sarkık iç dudakların küçültülmesidir. İç dudaklar küçültülerek dış dudakların iç kısmında birbirine değmesi ( Venus çizgisi ) sağlanır.

 

Barbie Vajina Estetiği ve Dış Dudak Estetiği

Barbie vajina estetiğinde amaç dış dudakların vajina girişi ve iç dudakların görünümünü saklamasıdır. Vajina dış dudak dolgunlaştırma için sönük ve sarkık dış dudaklar yağ doku yada hyaloüronik ve kollagen temelli dolgu materyalleri kullanılarak dolgunlaştırılır.

Bazı durumlarda ise dış dudaklar gereğinden fazla büyük ve sarkık olabilir. Bu durumlarda barbie vajina estetiği için dış dudaklardan yeterli miktarda lipoliz ve liposuction ile dış dudaklar uygun hale getirilir.

Vajina dudak dolgusu sadece yağ ile yapılmaz. Bazen yüzdeki dudak dolgusu gibi sentetik çapraz bağlı hyaluronik asit dolguları da kullanılabilir. Yağ dolgusu ile hyaluronik asit dolguları arasındaki en büyük fark yağ dolgusu kalıcı iken hyaluronik asit dolgusu yaklaşık 8-12 ay süreyle kalıcıdır. Yağ dolgusu kendi dokunuz olduğundan alerji riski yoktur. Yağ dolgularının yaklaşık % 50’ si kalıcı olmaktadır.

Barbie Vajina Estetiği ve Klitoris Estetiği

İç dudak estetiği yapılırken nadiren fazla kıvrımlı ve büyük klitoris katlantısı düzeltilerek dış dudakların birbirine yaklaşması sağlanır. Bu işlem esnasında klitorise dokunulmaz sadece katlantı düzeltilmesi planlanmaktadır.

 

 Barbie Vajina Estetiği ve Mons Pubis Estetiği

Özellikle bikini bölgesi dıştan yağ kalınlığı fazla ise Barbie vajina estetiğini maskeleyebilir. Barbie vajina estetiğinde amaç genital bölgenin dıştan estetik bir görünüm kazanmasıdır. Pubis bölgesi dediğimiz bikini bölgesindeki fazla yağların alınması ameliyatınızın etkinliğini arttıracaktır.

Barbie Vajina Estetiği ve Lazerle Genital Beyazlatma

Barbie vajina estetiğinde lazerle beyazlatma işlemi isteğe bağlı olarak genital bölge kararmalarında uygulanan genital estetiği tamamlayıcı bir işlemdir.

 

Barbie Vajina Estetiği ve G Shot Dolgu ve PRP

Kişinin kendi kanı alındıktan sonra hazırlanan plazma içeriğinin genital alanda klitoris ve G noktasını kapsayacak bölgelere enjeksiyonudur. O shot (Orgazm aşısı) olarak bilinen bu işlemde cinsel haz ve orgazm fonksiyonu artmaktadır. Genital PRP, lazer veya RF ile de kombine edilebilir. Vajina kuruluğu ve cinsel haz alamama şikayetleri olan kadınlarda vajina rejuveneation ( vajina gençleştirme ) cinsel ilişki kalitesini arttıracaktır.

Barbie Vajina Estetiği Sonrası İyileşme Süresi Ne Kadardır?

Barbi vajina estetiği sonrası iyileşme süresi yaklaşık bir aydır. Operasyon sonrası üç gün istirahat önemlidir. Operasyon sonrası 1 ay cinsel ilişki ve ağır spor aktivitelerinde bulunmamalısınız. Özellikle ilk üç gün günde 5 kez 15 dakika buz uygulaması yapılarak ödem oluşması engellenir. Sıkı ve dar iç çamaşırı kullanmamalısınız.

 

Barbie Vajina Estetiği Ne Kadar Sürer?

Barbie vajina estetiği süresi kombine genital estetik ameliyat olup yapılacak işlemlere bağlı olarak 1 – 1.5 saat süren bir operasyondur.

Burada en önemli nokta barbie vajina estetiğinin mümkünse steril ameliyathanesi ve anestezi uygulaması olan cerrahi tıp merkezi ve hastanelerde yapılmasıdır. Lokal anestezi etkisi 15 – 20 dakika etkili olduğundan 1 – 1.5 saatlik bir operasyon için yeterli olmayacaktır.

Yine doktor ve ameliyathane seçiminde CO2 Fraksiyonel Lazer uygulamasının yapılabilir olması ameliyat sürenizi kısaltacağından avantajlı olacaktır.

Barbie Vajina Estetiği Fiyatı

Barbi vajina estetiği fiyatı belirlenirken yapılacak işlemlerin sayısı önemli bir durumdur. İstanbul Barbie vajina estetiği fiyatları ortalama 25 bin TL’den başlamaktadır. Olunacak işlemlerin genişliğine bağlı olarak Barbie vajina estetiği fiyatlarında değişkenlik gözükebilmektedir. Burada önemli olan Barbie Vajina estetiğinin steril ameliyathane ortamında gerçekleştirilmesidir. Klinik ve muayenehane ortamlarında yüksek enfeksiyon riski ameliyatınızın olumsuz geçmesine neden olabilir.

 

Barbie Vajina Estetiği Ameliyatlarımız

Op. Dr. Aytaç İMREN ( Jinekoloji – Genital Estetik ) ve ekibim olarak Genital estetik işlemlerimizde tam steril ameliyathanesi olan anlaşmalı özel hastane ve cerrahi tıp merkezlerini tercih etmekteyiz. Anestezi seçimi olarak sizlerin ameliyat konforunu yüksek tutarak seçmekteyiz. Genital estetik ameliyatlarımız sonrası hastanede 4 saatlik dinlenme süresi sonrası gerekli kontrolleriniz yapılarak aynı gün taburcu olabilmektesiniz. Ameliyat sonrası kontrollerimiz 3. günde yapılmakta 45. güne kadar aralıklı kontrolleriniz yapılarak tedaviniz tamamlanmaktadır.

Barbie Vajina Estetiği - Barbie Vajina Estetiği - Vajina Estetiği
Fiyat ve Randevu Ara